Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni
