Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Token
ja: トークン

en: Changed
ja: 変更済
