Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar
