Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Changed
lt: Pakeista
