Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Author
nn: Forfattar

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert
