Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Token
oc: Geton (token)

en: Changed
oc: Modificat
