Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند
