Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Token
ro: Simbol

en: Changed
ro: Schimbat
