Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno
