Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: View
sq: Shfaq
