Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Changed
sv: Ändrad
