Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: View
te: చూడు
