Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Type
ug: تىپى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى
