Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Changed
vi: Đã thay đổi
