Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар
