Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Changed
sk: Zmenené
