Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Example
ca: Exemple

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Shoutbox
ca: Missatges

en: Shout
ca: Piula

en: Web services
ca: Serveis web
