Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Example
cs: Příklad

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Channel name
cs: Jméno kanálu

en: Web services
cs: Webové služby
