Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
