Pusher API (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Example
eu: Adibide

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Shout
eu: Oihu

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
