Pusher API (2.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Example
uk: Приклад

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Channel name
uk: Назва каналу

en: Shout
uk: Крик

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Cluster
uk: Кластер

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Something went wrong
uk: Виникли якісь проблеми
