Pusher - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Scheme
oc: Esquèma

en: Post
oc: Postar

en: Host
oc: Òste

en: Port
oc: Pòrt

en: API key
oc: Clau API

en: Timeout
oc: Temps limit
