Progressive Web App (2.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: Short name
ru: Краткое имя

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Scope
ru: Ограничение

en: Image path
ru: Путь к изображению

en: Offline
ru: Не в сети

en: Meta Tags
ru: Мета-теги

en: Black
ru: Чёрный

en: About
ru: Информация

en: Button text
ru: Текст на кнопке

en: Display type
ru: Тип отображения

en: Meta tag
ru: Мета-тег

en: Touch Icons
ru: Сенсорные иконки
