PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta6) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Categories
ast: Categoríes

en: Category
ast: Categoría

en: Default
ast: Predefiníu

en: Background color
ast: Color de fondu
