PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta6) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Category
bn: বিভাগ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
