PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta6) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Categories
cs: Kategorie

en: Category
cs: Kategorie

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Black
cs: Černý

en: About
cs: Popis

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky
