PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta6) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Category
eo: Kategorio

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Black
eo: Nigra
