PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta6) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Category
fa: دسته بندی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Icon
fa: شمایل

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Offline
fa: آفلاین

en: Black
fa: سیاه

en: About
fa: درباره

en: Display type
fa: نوع نمایش
