PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta6) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Category
mr: वर्ग

en: Default
mr: मुळस्वरुप
