PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta6) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: About
my: အကြောင်း
