PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta6) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Categories
os: Категоритæ

en: Category
os: Категори

en: Default
os: Æнæивд
