PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta6) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Categories
ru: Категории

en: Category
ru: Категория

en: Default
ru: По умолчанию

en: Icon
ru: Иконка

en: Image ID
ru: ID изображения

en: Short name
ru: Краткое имя

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Scope
ru: Ограничение

en: Offline
ru: Не в сети

en: Meta Tags
ru: Мета-теги

en: Black
ru: Чёрный

en: About
ru: Информация

en: Button text
ru: Текст на кнопке

en: Display type
ru: Тип отображения

en: Reload page
ru: Обновить

en: Application name
ru: Название приложения

en: Meta tag
ru: Мета-тег

en: Every page except the listed pages
ru: На всех страницах, кроме перечисленных

en: The listed pages only
ru: Только для страниц списка

en: Touch Icons
ru: Сенсорные иконки

en: Mask icon color
ru: Цвет значка маски
