PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta7) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Categories
bs: Kategorije

en: Category
bs: Kategorija

en: Display type
bs: Tip prikaza
