PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta7) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Category
ca: Categoria

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: Background color
ca: Color de fons

en: Scope
ca: Àmbit

en: Offline
ca: Desconnectat

en: Black
ca: Negre

en: About
ca: Detalls

en: Button text
ca: Text del botó

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: auto
ca: automàtic

en: Every page except the listed pages
ca: A cada pàgina excepte les pàgines llistades

en: The listed pages only
ca: Només les pàgines llistades
