PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta7) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Categories
it: Categorie

en: Category
it: Categoria

en: Default
it: Predefinito

en: Icon
it: Icona

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Scope
it: Portata

en: Meta Tags
it: Meta tag

en: Black
it: Nero

en: About
it: Informazioni

en: Button text
it: Testo del bottone

en: Display type
it: Tipo di display

en: Application ID
it: ID applicazione

en: Every page except the listed pages
it: Tutte le pagine eccetto quelle selezionate

en: The listed pages only
it: Solo le pagine selezionate
