PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta7) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Category
nn: Kategori

en: Default
nn: Standard
