PWA - Progressive Web App (2.1.0-beta7) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Categories
oc: Categorias

en: Category
oc: Categoria

en: Default
oc: Per defaut

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Black
oc: Negre

en: About
oc: A prepaus

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge
