Progressive Web App (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: 1
ne: १
