Progressive Web App (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Black
is: Svartur

en: Display type
is: Birta tegund
