Progressive Web App (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Short name
hu: Rövid megnevezés

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Black
hu: Fekete

en: About
hu: Leírás

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Meta tag
hu: Meta jelölő

en: Theme color
hu: Sminkszín

en: fullscreen
hu: teljes képernyő
