Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Search
fi: Etsi

en: Message
fi: Viesti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Url
fi: Osoite

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Allow
fi: Sallittu

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Key
fi: Avain

en: Browser
fi: Selain

en: Scope
fi: Kohde

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: User list
fi: Käyttäjälista

en: Enter message
fi: Syötä viesti
