Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.10) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Allow
kn: ಅನುಮತಿಸಿ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Any
kn: ಯಾವುದಾದರೂ

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ

en: User list
kn: ಸದಸ್ಯರ ಪಟ್ಟಿ
