Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Search
se: Oza

en: User
se: Geavaheaddji

en: Books
se: Girjjit
