Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.7) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Search
ja: 検索

en: Message
ja: メッセージ

en: url
ja: URL

en: User
ja: ユーザー

en: Background color
ja: 背景色

en: Allow
ja: 許可

en: Users
ja: ユーザー

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Scope
ja: スコープ

en: Any
ja: いずれか

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真

en: Display type
ja: 表示形式

en: User list
ja: ユーザーリスト
