Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.7) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Search
mr: शोध

en: Message
mr: संदेश

en: User
mr: सदस्य

en: User list
mr: सदस्यांची यादी
