Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.8) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Message
el: Μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Users
el: Χρήστες

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: User list
el: Λίστα χρηστών
