Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.9) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Search
ast: Guetar

en: Message
ast: Mensax

en: User
ast: Usuariu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Allow
ast: Permitir

en: Users
ast: Usuarios

en: Key
ast: Llave

en: Browser
ast: Restolador
