Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Categories
bg: Категории

en: Search
bg: Търси

en: Message
bg: Съобщение

en: Weather
bg: Времето

en: User
bg: Потребител

en: Url
bg: URL

en: Navigation
bg: Навигация

en: Allow
bg: Разреши

en: Users
bg: Потребители

en: Key
bg: Ключ

en: Books
bg: Книги

en: User list
bg: Списък на потребителите

en: Personalization
bg: Персонализация
