Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Key
gu: ચાવી

en: Books
gu: પુસ્તકો

en: Any
gu: કોઈપણ

en: User list
gu: ઉપયોગકર્તા સૂચિ
