Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Search
ur: تلاش

en: Message
ur: پیغام
